Vyhledat v textu

Město Zásmuky
Drobečková navigace

Úvodní strana > Aktuality > ANKETA - o omezení hlučných činností

ANKETA - o omezení hlučných činnostíDatum konání:
27.4.2018
Datum ukončení:
31.5.2018

ANKETA

o omezení hlučných činností

Vážení občané,

Na některé problémy, kterých řešení v současné době před námi stojí není jednoduché jednoznačně odpovědět. Proto by rada města chtěla znát i další názory občanů, než o zmiňovaných problémech začne rozhodovat. Forma ankety, ke které můžeme přihlížet, se nám zdá velmi vhodná.

Dovolujeme si Vás proto požádat o zodpovězení anketní otázky. Zastupitelstvo města v roce 2017 schválilo Obecně závaznou vyhláškou omezení hlučných činností v neděli a ve státem uznaných dnech klidu ráno do 9.00 hod a večer od 20 hod. Nyní však vzešel návrh od občanů na rozšíření tohoto omezení na celé neděle a státem uznané dny klidu. Žádáme Vás proto o vyjádření zda souhlasíte s rozšířením omezení hlučných činností nebo nesouhlasíte? Volte prosím palec dolů při nesouhlasu nebo palec nahoru pokud souhlasíte.

Anketní otázka:

S omezením veškerých hlučných činností spojených s užíváním sekaček na trávu, cirkulárek, motorových pil, křovinořezů a podobných zařízení nebo přístrojů po celou neděli a ve státem uznaných dnech pracovního klidu:

Souhlasím x nesouhlasím

 

Pokud Vám tato forma jednoduché odpovědi nevyhovuje, můžete svůj názor přímo napsat a odpovědi případně rozšířit a poslat na e-mail starosta@zasmuky.cz

Pro milovníky  písemné komunikace je připravena schránka na dveřích městského úřadu, kam lze i anonymně názor vložit.

Anketa bude uzavřena dne 31.5. 2018


Menu